Podaruj swoim bliskim radość wyraźnego widzenia
Dodano: 12.01.2021
Długość: 2
Kategoria: Lifestyle
Autor: Sylwia

Przyszedł moment, w którym zastanawiamy się nad idealnymi prezentami dla najbliższych. Prezent idealny, czyli jaki? Taki, który nie będzie się kurzył na półce, praktyczny, ale bez przesady… I co najważniejsze – przepiękny. Wydaje nam się, że znaleźliśmy dla Was prezent idealny

Wyraźne widzenie w prezencie

Z racji swej profesji, nie możemy myśleć inaczej – prezentem idealnym są okulary. Już tłumaczymy dlaczego. We FRAME podchodzimy do Twojego wzroku holistycznie. Okulary, z którymi od nas wyjdziesz są połączeniem sztuki i technologii. Cała przygoda zaczyna się od kompleksowego doboru korekcji. Potem buszujemy wśród setek okularowych perełek, aby wybrać te jedyne. No i szkła… czyli serce każdych okularów – najlepiej takie szyte na miarę. Prezent piękny, praktyczny i pełen troski o codzienny komfort. Bo dobre widzenie to radość dostrzegania piękna w każdej chwili. Gdy widzisz wyraźne, wszystko staje się prostsze.

Jak wygląda prezent kupiony we FRAME?

Jak sprawić taką radość swoim najbliższym?

Sposobów jest kilka.

1. Zapraszamy do FRAME – wypijemy kawę, powiesz nam na czym Ci najbardziej zależy, a w międzyczasie przygotujemy dla Ciebie prezent.

2. Zamów prezent telefonicznie pod numerem +48 579 739 604

3. Napisz do nas na Facebooku lub Instagramie.

To Ty wybierasz kwotę prezentu. Po ustaleniu szczegółów możemy wysłać prezent na wskazany przez Ciebie adres.

P.S. My też chcemy podarować coś od siebie, dlatego optometryczne badanie wzroku nie jest dla Ciebie dodatkowo płatne. A co więcej… świąteczne vouchery są równoznaczne z 10% zniżką na okulary. Cieszymy się, że wejdziesz w nowy rok z wyraźnym spojrzeniem.

P.S.2. Kupony są ważne przez cały rok 2022.

Poprzedni

Następny

Poprzedni

Następny

PRODUKTY DO ARTYKUŁU

TO CIĘ ZAINTERESUJE