Mykita

MYKITA to założona w 2003 roku przez Moritza Kreugera niezależna niemiecka marka zajmująca się projektowaniem i produkcją okularów. Łączy się tu rękodzieło z zaawansowaną technologią. Wszystkie oprawy są wykonywane ręcznie w MYKITA HAUS, który od 2014 roku jest siedzibą marki  znajdującą się na słynnej berlińskiej dzielnicy Kreuzberg.

„Projektujemy okulary w stylu Zeitgeist”.

Wykonane są ze stali nierdzewnej, octanu lub MYLONU. Wyróżniają się progresywnym podejściem do kształtu, konstrukcji i powierzchni. Ręcznie wykonane, nowoczesne wzornictwo łączy się z zaawansowaną technologią produkcji okularów. To także design o wyrafinowanej i wyróżniającej się estetyce.

Zespół MYKITA tworzą ludzie o różnym pochodzeniu kulturowym i indywidualnych talentach, którzy kierują produktem na każdym etapie. Ponieważ wzajemne oddziałują na siebie, daje to wszystkim radość z eksperymentowania i zaangażowanie w jakość produktów.

Na przestrzeni lat markę MYKITA uhonorowano ponad 40 nagrodami i wyróżnieniami w zakresie produkcji, materiałów, a także technologii oraz innowacji. Firma od początku kierowana przez założyciela Moritza Kruegera. Buduje swój autentyczny wizerunek na rynku optycznym na całym świecie. Posiada własne sklepy w miastach na całym świecie, w tym w Los Angeles, Nowym Jorku, Paryżu i Tokio. Jest dostępna także w wybranych salonach optycznych w ponad 80 krajach.

Niepowtarzalna estetyka MYKITA demonstruje integralność
wobec materiałów i konstrukcji. Ściśle łącząc design, badania i nowe technologie, a także samą produkcję pracownicy kultywują zaangażowanie w jakość i ducha innowacji, które są widoczne w kolekcjach okularów MYKITA.

Wyświetlanie 1–9 z 57 wyników

 • Oprawy okularowe Mykita model Studio 12.5 czarny front

  Studio 12.5

 • Oprawy okularowe Mykita model Saga fioletowy front

  Saga

 • Oprawy okularowe Mykita model Ryker Czarny front

  Ryker

 • Oprawy okularowe Mykita model Nukka brązowy front

  Nukka

 • Oprawy okularowe Mykita model Niken transparentny front

  Niken

 • Oprawy okularowe Mykita model Nala transparentny front

  Nala

 • Oprawy okularowe Mykita model Martin szary front

  Martin

 • Oprawy okularowe Mykita model Knut czarny front

  Knut

 • Oprawy okularowe Mykita model Carlo czarny front

  Carlo